Světlušky | 27. Středisko OHEŇ Praha-H. Počernice

První schůzka

Rodiče, kteří by měli zájem o přihlášení svého dítěte do našeho oddílu, nás mohou kontaktovat na mailu svetlusky.hp@seznam.cz. Všechny informace budeme znát až druhý týden v září, jelikož časy schůzek se odvíjí od rozvrhů vedoucích, které schůzky vedou. Buďte tedy, prosím, trpěliví, všechny informace se včas dozvíte skrze mail.

Přihlášku a informace o platbě budeme zasílat ke konci září.

Na první schůzce na viděnou.

Oddíl světlušek

02.09.2017

Zpívání v Hospicu

Na první prosincový den jsme se vypravily do Hospicu v Bohnicích. Pro obyvatele Hospicu i personál jsme si připravily pět vánočních písní, které publikum příjemně potěšily a připomněly jim krásný vánoční čas, který právě prožíváme. Světlušky na schůzkách vyráběly i přáníčka, která poputují do každého pokoje, aby pacienty rozveselily.

Více fotek a záznam z koled můžete nalézt na: zde

4.12.2016

Podzimky 2016

Na podzimky jsme se letos vypravily do skautské klubovny v Čáslavi. Tématem celých podzimek byla Dobrodružství Ládínka Smolíka, a tak jsme postupně navštívily několik planet, od pohádkové přes zrychlenou až po placatou planetu. Během podzimek jsme se taky vydaly na výlet nebo do bazénu, vyrobily si krásné sponky do vlasů, začaly plnit nováčkovské zkoušky a v rámci jedné z etap se vydaly i na noční stezku. Všechno se nám krásně vydařilo a z podzimek jsme si odvezly spoustu krásných zážitků.

25.11.2016

Začátek školního roku 2016/17

Pokud byste chtěli přihlásit vaši dceru do našeho oddílu nebo měli k našemu oddílu jakékoli dotazy, obraťte se na nás na email: svetlusky.hp@seznam.cz
)