5. 10. 2019

Stavba klubovny

Protože se naše středisko každým rokem rozrůstá, nestačí nám prostory současných kluboven jak pro mnoho oddílů tak pro množství dětí, které oddíly navštěvují. Proto jsme se rozhodli hledat alternativu ve stavbě nové klubovny.

Již přes rok se snažíme pomocí různých sbírek a doprovodných akcí sbírat peníze pro stavbu nové skautské klubovny. V současné chvíli jsme ve fázi jednání o koupi pozemku od obce. Pro další informace o stavbě klubovny se na nás neváhejte obrátit na emailu klubovna@ohen.skauting.cz

Budeme rádi za jakoukoli hmotnou či finanční pomoc od dárců a firem. Pro tyto potřeby jsme zřídili transparentní účet https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2201355536. Všem dosavadním dárcům velmi děkujeme za jejich podporu.

Od října do listopadu 2018 probíhala také hithitová sbírka, na tomto odkazu se můžete podívat, jaký měla úspěch.

S naší přenosnou pokladničkou také působíme na mnoha akcích jako je Počernické světýlko, Bubnování pro klubovnu, Ukliďme Počernice  či další akce pořádané střediskem. O nových akcích se můžete dozvědět přímo na tomto webu ve složce Aktuálně či na našich facebookových stránkách.