Informace k novému školnímu roku 19/20

Dva oddíly

• Naše středisko má dva oddíly vlčat, které fungují samostatně.

Salamandři

• Oddíl Salamandrů pro letošní rok nenabírá nové členy, protože má plnou čekací listinu z minulého roku.

Racci

• Nový oddíl vlčat, který zakládají zkušení vedoucí vycházející z oddílu Salamandrů. Do tohoto oddílu v letošním roce přechází všichni kluci z Benjamínků.
  • Schůzky jsou ve středu v Lomu (ulice Ve Zliči) od 17:00-19:00.

Jak se přihlásit?

• Úvodní schůzka určená pro nováčky proběhne ve středu 4. 9. 2019 v Lomu (ulice Ve Zliči) od 17:00 do 19:00. Po začátku schůzky proběhne informační schůzka pro rodiče nováčků.
  • V posledních letech zaznamenáváme velký zájem o členství v našich oddílech a moc nás to těší. Bohužel ale máme omezené možnosti v otázce vedoucích. Je tedy možné, že budeme muset omezit nábor nových členů.
  • Přednostně jsou do oddílu přijaty děti z Benjamínků a děti rodičů, kteří se přihlásili přes email během roku.