27. 3. 2024

Běh pro klubovnu

Vítáme Vás na stránce týkající se benefičního běhu pro naši novou klubovnu, který se uskuteční již 2. 6.!

Naše středisko se neustále rozrůstá a už nám současné klubovny nestačí. Před pár lety jsme tedy začali pracovat na novém projektu – nové klubovně, abychom mohli dále růst, rozšiřovat oddíly a poskytnout skautské prostředí co nejvíce dětem. Při vymýšlení nápadů na podporu sbírky jsme přišli s nápadem Benefičního běhu.

Více o stavbě nové klubovny zde!

Registrace

Registrovat se můžete pomocí tohoto formuláře. Při registraci předem (online do 31. 5.) je startovné 150 Kč za osobu. Při registraci na místě 200 Kč za osobu. Platební instrukce se Vám zobrazí na konci přihlašovacího formuláře.

Pokud chcete naše středisko ještě více podpořit, můžete startovné zaslat i ve vyšší částce, peníze poputují na novou klubovnu.

Co nás čeká

Můžete se těšit na několik tras Počernicemi různé obtížnosti pro všechny, od nejmladších benjamínků po dospělé. Trasy budou zakončené na místě, kde bude, snad již brzy nová klubovna stát.
Přesné trasy zveřejníme již brzy! Budete o nich informováni zde nebo mailem pro přihlášené a členy střediska.

Nechce se vám běžet?
Trasu je samozřejmě možné si projít, ať už sami, s kočárkem, či rodinou.

V prostorách nové klubovny (u naší současné klubovny v Čističce) bude možné si popovídat s vedoucími, kteří se věnují práci s oddíly, i vedením střediska, které jim poskytuje skvělé zázemí.

Informace můžete nalézt také na plakátku, který můžete nalézt i zde!

program dne

11:00 (rybník Eliška) – oficiální zahájení u rybníka Eliška

do 11:15 – možnost registrace na místě

11:10 – výběh kategorií Benjamínci a Skauti a Skautky

• doprovod Benjamínků do Čističky po závodě zajištěn

11:30 – výběh kategorií Světlušky a Vlčata a Dospělí

• doprovod Světlušek a Vlčat do Čističky po závodě zajištěn

12:30 (klubovna v Čističce) – Doprovodný program, během kterého se mimo jiné můžete těšit na:

• Občerstvení
  • Hry pro mladší
  • Prostor pro debatu s vedoucími v oddílech a vedením střediska
  • Mnoho dalšího!

13:15 – vyhlášení výsledků Běhu

Doprovodný program v čističce bude probíhat do pozdějších odpoledních hodin.

trasy jednotlivých kategorií běhu

Benjamínci (do 7 let včetně): 250 m, trasa zde

Vlčata a světlušky (7 – 10 let): 650 m, trasa zde

Skauti a skautky (11 – 15 let): 2,7 km, trasa zde

Dospělí (15+ let): 5,2 km, trasa zde

Je samozřejmě možné běžet trasu i v jiné věkové kategorii! Pokud se však rozhodnete běžet trasu mladší kategorie (např. dospělý poběží trasu skautů a skautek), nebudete zařazeni do závodu, běžíte tedy čistě pro klubovnu a pro radost:) Pokud se však rozhodnete běžet trasu starší kategorie (např. skaut či skautka poběží trasu dospělých), tak bude zařazen i do závodu o ceny.