20. 8. 2018

Kdo jsme

• Benjamínci jsou oddíl pro holky a kluky, kteří v září nastoupí do první třídy.
  • Scházíme se každé úterý od 16:30 do 17:45 hodin (2023/2024). Jelikož se mění týmy vedoucích a mnoho vedoucích studuje vysokou školu, ladíme časy schůzek až podle aktuálních rozvrhů na daný rok. Proto se prosím nezlobte, že časy schůzek známe až těsně před začátkem školního roku.
  • Každý měsíc, počínaje zářím, pořádáme výlet nebo víkendovku.
  • Naším cílem je vytvořit oddíl přímo pro potřeby prvňáčků. Ti sami zažívají úplně nové situace, mění se jejich režim a kladou se na ně nové a jiné nároky. I vstup do skauta je novým okamžikem, a proto se jim budeme snažit první rok jejich skautování pozvolna ukazovat a prožívat s nimi vše, co je pro naši činnost typické.

jAK SE PŘIHLÁSIT

• Aktuální informace vždy najdete v sekci Benjamínci aktuálně. V případě otázek nás kontaktujte na mailu benjamincihp@skaut.cz.
  • Přihlašování pro následující školní rok spouštíme začátkem května pro děti, které již mají v našem středisku registrovaného sourozence, a to obesláním všech rodičů předem e-mailem.
  • Přihlašování pro všechny ostatní zájemce je pak spuštěno 1. června ve 20:00 zveřejněním přihlašovacího formuláře v sekci Benjamínci aktuálně. (tj. pokud vaše dítě nastoupí do 1. třídy v září 2024, není třeba přihlašování řešit dříve než v květnu 2024)

Co je potřeba pořídit

• O všem, co bude vaše dítě potřebovat, vás budeme informovat na schůzce pro rodiče, jejíž termín posíláme vždy koncem srpna.