23. 3. 2018

O Nás

Kdo JSme?

• Vlčata jsou oddíl kluků od první do čtvrté třídy ZŠ.
  • Scházíme se každý týden na dvouhodinové schůzky.
  • Minimálně jednou za dva měsíce jezdíme na výlety, pořádáme letní tábor a pobyty o podzimních prázdninách.
  • Programem schůzek jsou z největší části hry, krom toho se vlčata učí šifrovat, pracovat s pilou, zatloukat hřebíky, vázat uzly a mnoho dalšího.
  • U této věkové kategorie je naším hlavním cílem naučit děti spolupracovat a hrát si v kolektivu, zároveň děti vedeme k samostatnosti a schopnosti se o sebe postarat.

Dva oddíly

• Naše středisko má dva oddíly vlčat, které fungují samostatně

Salamandři

• Starší oddíl vlčat s dlouholetou tradici v našem střediskou
  • Schůzky jsou v uterý v Lomu (ulice "Ve Zliči") od 17:00 - 19:00.

jAK SE PŘIHLÁSIT?

• Oddíl Salamandrů pro letošní rok nenabírá nové členy, protože má plnou čekací listinu z minulého roku.

Racci

• Nový oddíl vlčat, který zakládají zkušení vedoucí vycházející z oddílů Salamandrů. Do tohoto oddílu v letošním roce přechází všichni kluci z Benjamínků
  • Schůzky jsou ve středu v Lomu (ulice "Ve Zliči") od 17:00 - 19:00

jAK SE PŘIHLÁSIT?

• Úvodní schůzka určená pro nováčky proběhne ve středu 4. 9. 2019 v Lomu (ulice "Ve Zliči") od 17:00 - 19:00. Po začátku schůzky proběhne informační schůzka pro rodiče nováčků.
  • V posledních letech zaznamenáváme velký zájem o členství v našich oddílech a moc nás to těší. Bohužel, ale máme omezené možnosti v otázce vedoucích. Je tedy možné, že budeme muset omezit nábor nových členů.
  • Přednostně jsou do oddílu přijaty děti z Benjamínků a děti rodičů, kteří se přihlásily během roku.

dALŠÍ INFORMACE

• Ne všechny informace je možné posílat po dětech. Potřebujeme mít emailovou adresu, kterou alespoň jednou za týden vybíráte. Přes tu bude probíhat veškerá komunikace. Pokud email nemáte nebo ho nevybíráte, musíme se dohodnout jinak.
  • V přihlášce je opravdu nutné vyplnit všechny údaje, zejména způsob vyzvednutí dítěte po schůzce a rodné číslo . . .
  • Na schůzku je potřeba dávat dětem pití, do lomu není zavedená pitná voda. Svačinu děti na schůzku nepotřebují.
  • Podmínkou účasti na táboře je 50% účast na schůzkách i ostatních akcích během roku.
  • Nedávejte prosím dětem na akce mobilní telefony.

Co je potřeba dětem pořídit?

• SPACÁK
  • KARIMATKU
  • BATERKU
  • SKAUTSKÝ KROJ (u nováčků počkejte, až vás vyzveme ke koupi)