23. 3. 2018

Kdo JSme?

• Vlčata jsou oddíl kluků od druhé do čtvrté třídy ZŠ.
  • Minimálně jednou za dva měsíce jezdíme na výlety, pořádáme letní tábor a pobyty o podzimních prázdninách.
  • Programem schůzek jsou z největší části hry, krom toho se vlčata učí šifrovat, pracovat s pilou, zatloukat hřebíky, vázat uzly a mnoho dalšího.
  • U této věkové kategorie je naším hlavním cílem naučit děti spolupracovat a hrát si v kolektivu, zároveň děti vedeme k samostatnosti a schopnosti se o sebe postarat.

Dva oddíly - SALAMANDŘI A RACCI

• Naše středisko má dva oddíly vlčat, které fungují samostatně - Salamandři a Racci.
  • Scházíme se každý týden na dvouhodinové schůzky. Schůzky obou oddílů probíhají v Lomu (ulice Ve Zliči).
  • Salamandři (starší oddíl vlčat s dlouholetou tradici v našem středisku) se schází v úterý od 17:00 do 19:00.
  • Racci (který založili zkušení vedoucí vycházející z oddílů Salamandrů) se schází ve středu od 17:00 do 19:00.

jAK SE PŘIHLÁSIT?

• Salamandři: V tuto chvíli máme volná místa pro děti ve druhé třídě.
  • Racci: Oddíl je v tuto chvíli plný a není možné přijmout nové členy.

dALŠÍ INFORMACE

• Ne všechny informace je možné posílat po dětech. Potřebujeme mít emailovou adresu, kterou alespoň jednou za týden vybíráte. Přes tu bude probíhat veškerá komunikace. Pokud email nemáte nebo ho nevybíráte, musíme se dohodnout jinak.
  • V přihlášce je opravdu nutné vyplnit všechny údaje, zejména způsob vyzvednutí dítěte po schůzce a rodné číslo . . .
  • Na schůzku je potřeba dávat dětem pití, do lomu není zavedená pitná voda. Svačinu děti na schůzku nepotřebují.
  • Podmínkou účasti na táboře je 50% účast na schůzkách i ostatních akcích během roku.
  • Nedávejte prosím dětem na akce mobilní telefony.

Co je potřeba dětem pořídit?

• SPACÁK
  • KARIMATKU
  • BATERKU
  • SKAUTSKÝ KROJ (u nováčků počkejte, až vás vyzveme ke koupi)