Skautky | 27. Středisko 'OHEŇ'

Začátek šklního roku 2017

Drazí rodičové,

oddílové schůzky se v letošním roce konají opět každé druhé úterý v měsíci. 10. října od 19:00 Vás zveme do lomu na setkání s rodiči.
Vzhledem k omezené kapacitě oddílu přijímáme nováčky pouze do konce září. Případní zájemci pište na: vlnky92@gmail.com.

Lucie Kolomazníková - vedoucí oddílu

Podzinky 2016

Letošní podzimní prázdniny jsme strávily v Hradci Králové v ZŠ Jana Pavla II. Skautky se pohybovaly v nekompromisním světě kuchařských soutěží, po družinách vytvořily své jídelníčky, nakoupily a každý den uvařily reprezentativní večeři, která byla pochopitelně ostatními účastníky hodnocena. Po večerech jsme hojně využívaly místní tělocvičnu a tajemné prostředí Hradce, přímo stvořené pro velkou detektivní hru. Na výlet se nás většina vypravila do Obřího akvária, což je největší sladkovodní akvárium v ČR. Menší odnož místo toho strávila dopoledne kreslením katedrály a výstupem na Bílou věž. Tři skautky se se připravily k nováčkovské zkoušce, a tak jsme se v sobotu večer neobešly bez slavnostního ošátkovávání.

Letošní prázdniny považujeme za povedené :-)

7.12.2016

Vážení rodičové,

letošní první oddílová schůzka proběhne v úterý 13. 9. 2016 v klubovně „v lomu“ v ulici ve Zliči. Tam se oddíl rozdělí do tří družin. Dvě se budou scházet v úterý (17:15 – 18:15 nebo 18:30 – 19:30) a jedna ve středu (17:15 – 18:15).

Zveme tímto všechny přecházející světlušky i nové zájemce o členství. Je to pro nás první příležitost setkat se se všemi skautkami i vedoucími naráz, domluvit se na družinových schůzkách a začít tak nový rok.

S pozdravem

Lucie Kolomazníková (Ferda) – vedoucí oddílu (739 654 941, kolomaznikova.lucie@gmail.com)