Předvánoční posezení

Vážení přátele skautského střediska Oheň Horní Počernice,

rádi bychom Vám poděkovali za všechnu Vaši podporu při shánění prostředků na stavbu nové klubovny, moc si toho vážíme. Proto bychom Vás chtěli pozvat na předvánoční posezení se střediskem Oheň, které se bude konat v úterý 18.12.2018 v Divadle Horní Počernice od 18:30. Posezení bude zahájeno divadelním představením Zpátky do Afriky dětského divadelního souboru Na Radosti od 17:30, na které Vás taktéž srdečně zveme. Na představení je třeba koupit si lístky za symbolických 70 Kč v pokladně divadla pod heslem „skaut“ (jinak je cena představení 140 Kč). Na divadelní představení se půjdou podívat všechny oddíly našeho střediska se svými vedoucími, zváni jsou ale i rodiče, sourozenci, přátelé střediska i všichni, kdo nám jakkoliv přispěli na stavbu nové klubovny a podporují nás.

Po představení bude následovat poděkování všem dárcům, krátké shrnutí probíhající kampaně na stavbu klubovny a také vystavování potvrzení o daru všem, kteří nám přispěli jak na náš transparentní účet, tak přes portál Hit-hit. Zároveň budete mít možnost vyzvednout si hmotné odměny zakoupené přes Hit-hit. Další vydávání hmotných odměn bude až v lednu, takže pokud plánujete použít odměny jako vánoční dárky, určitě dorazte! Poukazy na odměny typu služeb Vám přijdou mailem.

Na akci bude zajištěné drobné občerstvení a budete mít možnost pobavit se s přáteli nebo vedoucími ze střediska v příjemné atmosféře. Předpokládaný konec je v cca 20:30.

Těšíme se na Vás!